Przedstawiciel Handlowy/ Przedstawicielka Handlowa, Opony do samochodów ciężarowych i autobusów

OPIS STANOWISKA

JobReq ID:  51221
Model pracy:  Zdalna
Rodzaj umowy:  Czas nieokreślony
Wymiar godzin:  W pełnym wymiarze
Lokalizacja:

Warszawa, PL

Poszukujemy osoby na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy/ Przedstawicielka Handlowa, Opony do samochodów ciężarowych i autobusów

odpowiedzialnej za sprzedaż opon i rozwiązań mobilnych w województwach: podlaskim, warmińsko-mazurskim

Zakres obowiązków:

  • realizowanie budżetu sprzedaży u obecnych dystrybutorów Bridgestone

  • doradztwo oraz sprzedaż opon i rozwiązań mobilnych do flot ciężarowych (wizyty u klientów flotowych, monitoring stanu ogumienia, aktywne przedstawianie oferty handlowej, doradztwo produktowo-techniczne)

  • poszukiwanie i identyfikacja szans dla rozwoju sprzedaży na podległym terenie

  • analiza rynku

  • współpraca z kolegami z innych działów, aby zapewnić najwyższy poziom realizacji powierzonych celów handlowych

 Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku Przedstawiciela Handlowego

  • poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania

  • ukierunkowanie na klientów i ich potrzeby

  • determinacja w realizacji celów

  • umiejętność zbudowania partnerskich relacji z klientami i współpracownikami

  • chęć korzystania z narzędzi cyfrowych (aplikacji i systemów mobilnych)

  • umiejętność szybkiego uczenia się

  • znajomość języka na angielskiego na poziomie umożliwiającym udział w zagranicznych szkoleniach produktowych i sprzedażowych (min B1)

  • dobra znajomość pakietu MS Office

  • prawo jazdy kat.B

  • znajomość branży motoryzacyjnej będzie dodatkowym atutem

 Oferujemy

  • Możliwości rozwoju : indywidualny budżet rozwojowy, dostęp do Systemu Zarządzania Szkoleniami w tym LinkedIn Learning

  • Pracę w międzynarodowym środowisku

  • Konkurencyjne wynagrodzenie, premię kwartalną uzależnioną od wyników pracy oraz pakiet atrakcyjnych świadczeń takich jak: opieka medyczna, program kafeteryjny, ubezpieczenie, program emerytalny, Program Wsparcia Pracowników

  • Profesjonalne narzędzia pracy m.in. samochód służbowy

WIĘCEJ INFORMACJI

Wszystkie aplikacje zostaną rozpatrzone. Nasz zespół rekrutacyjny skontaktuje się z wybranymi kandydatami, których chcielibyśmy zaprosić do kolejnego etapu rekrutacji.

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

ZASTRZEŻENIE

Różnorodność i integracja stanowią centralny element wartości Bridgestone EMEA na najwyższym poziomie. Kluczowe jest, aby nasi ludzie wykazywali pasję w dążeniu do doskonałości w celu poprawy społeczeństwa związanego ze światem, w którym żyjemy. Nasze zaangażowanie na rzecz różnorodności jest związane z misją założycieli firmy „Serving Society with Superior Quality” (Służenie społeczeństwu z najwyższą jakością), która jest niezbędna w kształtowaniu i tworzeniu organizacji służącej wszystkim ludziom z szacunkiem i związanej z naszą działalnością. Zdajemy sobie sprawę, że każdy jest inny i że pozyskanie, rozwój i zatrzymanie naszych pracowników stworzy zrównoważone środowisko pracy, które jest niezbędne dla naszego sukcesu. Oznacza to, że wszyscy kandydaci do pracy i członkowie personelu będą traktowani jednakowo i że nie będziemy dyskryminować w szczególności ze względu na płeć, stan cywilny, rasę, pochodzenie etniczne, kolor skóry, narodowość, pochodzenie narodowe, niepełnosprawność, orientację seksualną, religię lub wiek.