Badania i rozwój

Badania i rozwój

Nasze wiodące w branży inwestycje w badania i rozwój, wsparte pasją do doskonałości, napędzają naszą transformację z producenta opon klasy premium na lidera rozwiązań w zakresie mobilności.

Centrum badawczo-rozwojowe EMIA odgrywa wiodącą rolę w badaniach materiałów, projektowaniu i rozwoju opon, szybkim prototypowaniu i wszelkich formach testowania naszych opon. To awangarda prac, które wykonujemy, aby zrealizować wizję Bridgestone dotyczącą opony przyszłości.

Centrum badawczo-rozwojowe EMIA jest domem dla niektórych z najzdolniejszych umysłów w dziedzinie mobilności. Blisko 600 inżynierów Bridgestone, chemików, analityków danych, kierowców testowych, techników i personelu pomocniczego, przedstawicieli ponad 15 narodowości, pracuje w naszych laboratoriach, fabrykach, ośrodkach testowych EMIA i na 70 kilometrowym torze testowym EMIA R&D Centre.

Badania i rozwój

Centrum badawczo-rozwojowe EMIA odgrywa wiodącą rolę w badaniach materiałów, projektowaniu i rozwoju opon, szybkim prototypowaniu i wszystkich formach testowania. Pracuje tu prawie 600 inżynierów, chemików, analityków danych, kierowców testowych, techników i personelu pomocniczego Bridgestone.

Centrum badawczo-rozwojowe EMIA jest także domem dla naszego Cyfrowego Garażu, , otwartej innowacyjnej platformy utworzonej w celu łączenia umiejętności cyfrowych, analitycznych i inżynieryjnych wewnątrz naszej firmy i spoza niej.

Naszym celem jest być zawsze najlepszym w swojej klasie pod względem bezpieczeństwa, aby zapewnić zdrowe środowisko dla obecnych i przyszłych pokoleń oraz aby wypełniać naszą misję „Słuzyć społeczeństwu produktami najwyższej jakości”.

Nasz cyfrowy świat

Centrum badawczo-rozwojowe EMIA jest także domem dla naszego Cyfrowego Garażu, otwartej innowacyjnej platformy utworzonej w celu łączenia umiejętności cyfrowych, analitycznych i inżynieryjnych, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz naszej firmy, aby zapewnić rozwiązania dające wygodę, wgląd w dane i maksymalną wydajność naszych wyrobów. Zapraszamy wiodące firmy technologiczne, uniwersytety i start-upy, aby dołączyły do nas i współpracowały przy projektach będących w czołówce trendów cyfrowych.

 

 

 

 

 

Jakość, bezpieczeństwo i ochrona środowiska

Jakość, środowisko, zdrowie i bezpieczeństwo w BSEMIA prowadzą naszą firmę do doskonałości w każdym obszarze w którym działamy, od pozyskiwania materiałów, po produkcję i sprzedaż. Naszym celem jest być zawsze najlepszym w swojej klasie pod względem bezpieczeństwa, zapewnić zdrowe środowisko dla obecnych i przyszłych pokoleń oraz by wypełniać naszą misję „Służyć społeczeństwu produktami najwyższej jakości”. Aby osiągnąć cele naszej firmy, prowadzimy transformację kulturową w celu zaangażowania wszystkich pracowników. Otwartość, zamiłowanie do innowacji i technologii cyfrowych, umiejętność komunikacji i coachingu, praca zespołowa i poczucie odpowiedzialności, to tylko niektóre z pozytywnych postaw, które chcemy rozwijać. Osoby dołączające do naszej podróży będą miały doskonałą okazję poznać dynamiczne i wymagające środowisko oraz pracować nad różnorodnymi i innowacyjnymi projektami.

Szukaj wyników dla "". Strona 1 z 1, wyniki od 1 do 6 z 6
Tytuł Lokalizacja Data Sort descending
Wyczyść filtr
R&D Engineer Internship
R&D Engineer Internship ROMA, IT 22 wrz 2023
ROMA, IT 22 wrz 2023
Tread Compound Development Specialist ROMA, IT 16 wrz 2023
R&D Engineer Commercial TD TBR
R&D Engineer Commercial TD TBR ROMA, IT 31 sie 2023
ROMA, IT 31 sie 2023
R&D Reinforcing Material Specialist Textile ROMA, IT 31 sie 2023
STAŻYSTA/KA DO DZIAŁU TECHNOLOGICZNEGO (POZNAŃ) POZNAN, Polska 28 sie 2023
R&D Engineer - maternity leave coverage ROMA, IT 26 sie 2023