Sprzedaż

Sprzedaż

Dzięki ponad 3000 punktów sprzedaży w regionie EMIA, współpracy z dzięcięcioma partnerami detalicznymi, Bridgestone buduje wyjątkowe relacje z codziennymi użytkownikami naszych produktów. Zostań ambasadorem marki Bridgestone i dołącz do zespołu, który z pasją, radością i własnym know-how, zapewnia ciekawe i interesujące możliwości kariery.


Szukamy pasjonatów, którzy każdego dnia będą rozwiązywać problemy i poświęcą się utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania pojazdów naszych klientów . Oferujemy szkolenia, certyfikaty i możliwość rozwoju.


W naszej organizacji pełnimy różne role: mechaników, monterów opon, kierowników sklepów, sprzedawców i wielu innych.


W ramach grupy Bridgestone Retail zajmiemy się Twoim rozwojem oraz warunkami pracy. Tutaj czekają na Ciebie prawdziwe możliwości rozwoju.

Sprzedaż

Dzięki ponad 3000 punktów sprzedaży w regionie EMIA, za pośrednictwem dziesięciu różnych partnerów handlowych, Bridgestone ma wyjątkową relację z codziennymi uzytkownikami naszych produktów. Zostań ambasadorem marki Bridgestone i dołącz do zespołu, który z pasją, radością i własnym know-how, zapewnia ciekawe i interesujące możliwości kariery.
W naszej organizacji pełnimy różne role: mechaników, monterów opon, kierowników sklepów, sprzedawców i wielu innych.
Szukamy pasjonatów, którzy  każdego dnia rozwiążą problemy i pomogą w utrzymaniu prawidłowego działania pojazdów naszych klientów. Oferujemy szkolenia, certyfikaty i możliwość rozwoju umiejętności.

Ładowanie...
Zapisz kategorię jako kanał RSS
Szukaj wyników dla "". Strona 1 z 1, wyniki od 1 do 3
Tytuł Lokalizacja Data Sort descending
Wyczyść filtr
Store Operations Supervisor
Store Operations Supervisor DIJON, France 2020-10-09
DIJON, France 2020-10-09
Chef d'Agence (H/F)
Chef d'Agence (H/F) DIJON, France 2020-10-09
DIJON, France 2020-10-09
Retail Area Business Consultant West Czechia (Sales Representative West Czechia) PRAGUE, Czech Republic 2020-10-07