Młodsza Specjalistka / Młodszy Specjalista Administracji Sprzedaży

OPIS STANOWISKA

JobReq ID:  51912
Model pracy:  Hybrydowa
Rodzaj umowy:  Czas nieokreślony
Wymiar godzin:  W pełnym wymiarze
Lokalizacja:

Poznań, PL

Cel

Poszukujemy osoby na stanowisko Młodszej Specjalistki / Młodszego Specjalisty Administracji Sprzedaży bezpośrednio podlegającej Kierownikowi Zespołu ds. dokumentacji logistycznej. Jest to rola lokalna, z siedzibą w Poznaniu.

Osoba zatrudniona będzie zarządzać przychodzącymi dokumentami od lokalnych jednostek firmy i wprowadzać z nich dane do systemu Fleetbridge. W ramach obowiązków osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie komunikować się mailowo i telefonicznie z lokalnymi zespołami w Niemczech i współpracować przy przetwarzaniu dokumentów. Dodatkowo, ta osoba będzie bezpośrednio kontaktować z lokalnymi punktami serwisowymi w Niemczech, aby rozwiązać wszelkie problemy.

Zakres obowiązków:

  • Wszystkie procesy administracyjne w zakresie sprzedaży opon w ramach Fleetbridge
  • Wprowadzanie danych do systemu na podstawie otrzymanych dokumentów
  • Modyfikacja istniejących danych flot pojazdów w systemie Fleetbridge w oparciu o aktualne zestawienia przesłane przez firmę
  • Przygotowywanie raportów na zlecenie osoby kontaktowej lokalnego podmiotu
  • Udzielanie informacji i wyjaśnień na prośby audytorów
  • Wsparcie zespołu ds. dokumentacji logistycznej

Wymagania:

  • Wykształcenie, magister, inne certyfikaty: wykształcenie wyższe z dziedziny ekonomii/zarządzania/lingwistyki lub pokrewne
  • Znajomość języków obcych: język niemiecki i angielski na poziomie B2
  • Doświadczenie (w latach): doświadczenie w administracji biznesowej mile widziane
  • Wiedza techniczna: brak wymagań
  • Umiejętności miękkie: dobre umiejętności komunikacyjne, dbałość o szczegóły, umiejętność pracy w zespole

Dlaczego warto się aplikować?

  • Zależy nam na naszych pracownikach i chcemy dać im możliwość rozwoju
  • Nasi pracownicy nigdy nie przestaje się uczyć - mają możliwość rozwoju osobistego poprzez nasz System Zarządzania Szkoleniami, który jest również połączony z LinkedIn Learning
  • Będąc firmą globalną, Bridgestone przenosi karierę na wyższy poziom, oferując możliwość pracy w międzynarodowym środowisku
  • Nasi pracownicy mają możliwość pracy przy wiodących technologiach
  • Nasi pracownicy mają okazję doświadczyć dynamicznego i pełnego wyzwań środowiska oraz pracować nad różnymi i innowacyjnymi projektami
  • Pomagamy pokierować karierą zawodową w oparciu o informacje zwrotne, na podstawie których pracownik jest doceniany i otrzymuje pomoc w rozwoju
  • Oferujemy pracę w zdrowym i bezpiecznym środowisku, bo bezpieczeństwo jest priorytetowym obszarem w Bridgestone
  • Stwarzamy okazję do uczestnictwa w naszych działaniach z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu
  • Oferujemy atrakcyjne świadczenia i konkurencyjne wynagrodzenie (można dodać lokalny przykład świadczeń)
  • Dajemy możliwość pracy wykorzystując model smart working, elastyczny czas, aby zapewnić równowagę między życiem zawodowym a prywatnym

WIĘCEJ INFORMACJI

Wszystkie aplikacje zostaną rozpatrzone. Nasz zespół rekrutacyjny skontaktuje się z wybranymi kandydatami, których chcielibyśmy zaprosić do kolejnego etapu rekrutacji.

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

ZASTRZEŻENIE

Różnorodność i integracja stanowią centralny element wartości Bridgestone EMEA na najwyższym poziomie. Kluczowe jest, aby nasi ludzie wykazywali pasję w dążeniu do doskonałości w celu poprawy społeczeństwa związanego ze światem, w którym żyjemy. Nasze zaangażowanie na rzecz różnorodności jest związane z misją założycieli firmy „Serving Society with Superior Quality” (Służenie społeczeństwu z najwyższą jakością), która jest niezbędna w kształtowaniu i tworzeniu organizacji służącej wszystkim ludziom z szacunkiem i związanej z naszą działalnością. Zdajemy sobie sprawę, że każdy jest inny i że pozyskanie, rozwój i zatrzymanie naszych pracowników stworzy zrównoważone środowisko pracy, które jest niezbędne dla naszego sukcesu. Oznacza to, że wszyscy kandydaci do pracy i członkowie personelu będą traktowani jednakowo i że nie będziemy dyskryminować w szczególności ze względu na płeć, stan cywilny, rasę, pochodzenie etniczne, kolor skóry, narodowość, pochodzenie narodowe, niepełnosprawność, orientację seksualną, religię lub wiek.