Mechanical Engineer

Date:  27-Apr-2022
Location:

TATABANYA, Hungary

Type of work:

Gépészmérnök

Feladatok:

  • Gyártórendszerek és kiszolgáló eszközök eseti és tervezett karbantartásának szervezése
  • Eseti és tervezett karbantartó személyzet szakmai támogatása
  • Hibajelentések követése, javaslattétel gép állásidők csökkentésére
  • Új eszközök, tartalék alkatrészek beszerzésének előkészítése, követése, segítségnyújtás az új beruházás munkálataiban, tendereiben
  • Új eszközök üzembe helyezése, installálása
  • Gépátalakítások, javító intézkedések előkészítése, bevezetése
  • Tartalékalkatrészek nyilvántartásának gondozása

Elvárások:

  • Gépészmérnöki végzettség
  • Hidraulikus és pneumatikus rendszerismert
  • Automatizált termelőüzemben eltöltött 3-5 éves karbantartási tapasztalat
  • Épületgépészeti rendszerek és rendszerelemek ismerete (sűr.lev., gőz, vákuum)
  • Alapvető számítógépes ismeret (Ms Office, Internet)
  • Kommunikációs készség magyarul és angolul (szóban és írásban)
  • Külföldi betanulás vállalása

    Előny:
  • Multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat
  • Integrált vállalatirányítási rendszer ismerete (SAP)
  • CAD szoftverek ismerete (AutoCAD)
  • Jó problémamegoldó készség
  • Analitikus gondolkodásmód

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő fizetés, vonzó juttatási csomag
  • Multinacionális környezet
  • Szakmai fejlődési és  karrier lehetőség a világ vezető gumiabroncsgyártó vállalatánál
  • 100%-os bejárási támogatás