Betöltés...
Állásajánlat megosztása

Ipari mérnök

Dátum: 2021.01.16.

Hely: TATABÁNYA, Hungary

Vállalat: Bridgestone Europe NV/SA

Feladatok:

  • A termelési kapacitás tervezése, fejlesztése
    • Adatgyűjtés – termelési folyamat elemzése
    • Ciklusidő mérés
    • Gépek ciklusidejének javítására és operátori műveletek optimalizálására vonatkozó fejlesztési javaslatok tétele
    • Elemzési feladatok: gépenkénti ciklusidők alakulásának, valamint az állásidők és géphibák trendszerű elemzése
  • Szükség szerinti layout változtatás / optimalizálás
  • A termelési terv és a gépi kapacitások függvényében a szükséges gépi üzemórák és az ebből adódó operátori létszámigény (MMA) időszakos meghatározása
  • Aktív részvétel éves budget tervezésben illetve a havi ticket validációban
  • Támogatás a budget tervek és a gyártó cellák céljainak összehangolásában
  • Gépek, berendezések hatékonyságának (OEE) nyomonkövetése, fejlesztésének támogatása
  • Folyamatfejlesztési és termelékenység növelő projectek kivitelezése
  • Munkautasítások készítése, jóváhagyása, frissítése
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal, igény esetén más európai gyárakkal, fejlesztési központtal

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • 2-3 év multinacionális vállalatnál szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Jó elemző és problémamegoldó képesség
  • Kommunikáció szintű, aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Magas szintű Excel ismeret
  • Jó kommunikációs készség, csapatban történő hatékony munkavégzés képessége
  • Kezdeményezőkészség

Előnyt jelent:

  • autóipari tapasztalat
  • Lean, SixSigma, ismeretek
  • AutoCAD ismeret

Amit kínálunk:

  • Attraktív bónuszrendszer
  • Bejárási támogatás (100%)
  • Teljes körű élet- és balesetbiztosítás (családtagokra is kibővíthető)
  • Széleskörű cafetéria csomag
  • Étkezési hozzájárulás
  • Kedvezményes sportolási lehetőségek
  • Ingyenes egészségügyi szűrések
  • Családtagok számára is igénybe vehető flottás mobiltelefon csomag
  • Abroncsvásárlási kedvezmény
  • Folyamatos belső és külső képzések
  • Családi rendezvények, céges kirándulások