Betöltés...
Állásajánlat megosztása

HR Specialista-munkaügy

Dátum: 2020.10.27.

Hely: TATABÁNYA, Hungary

Vállalat: Bridgestone Europe NV/SA

A Bridgestone Corporation a világ legnagyobb gumiabroncsgyártó cége, mely több mint 150 országban értékesíti termékeit mintegy 140 000 főt foglalkoztatva.

Magyarországon a Bridgestone Tatabánya Termelő Kft. 2008-ban kezdte meg tevékenységét, ultra nagy teljesítményű személygépkocsi gumiabroncsok gyártásával.

Tatabányai csapatunkba keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

-Cafetéria rendszer működtetése,  szabályzat karbantartása, kollégák nyilatkoztatása évente

-Útiköltség kiszámolása a kollégák számára, előkészítése a bérszámfejtésnhez, útnyilvántartási dokumentumok kezelése , nyilatkoztatás, ellenőrzés, Bejárási szabályzat karbantartása

-Biztosítás(ok) adminisztrációja és kapcsolattartás, szolgáltatóval való szerződés menedzselése

-Adókedvezmények, pótszabadságok kezelése

-Buszbérletek kiadása a kollégák részére

-HR rendszer üzemeltetése (MyHR)

-Változás bejelentő rendszer üzemeltetése

- Különböző HR riportok naprakészen tartása

- Reward and recognition projektben való részvétel
- Hónap dolgozója díj üzelemtetése

-Túlórák ellenőrzése hónap végén

-Tüdőszűrő igazolások összesítése

-Időadat nyilvántartó rendszer ellenőrzése hónap végén

-Új belépőkkel való szerződéskötés, beléptetés, felrögzítés HR rendszerbe

-Kölcsönzött munkavállalók ügyintézése

-Munkaszerződés módosítások

-Egyéb ügyintézés

 Elvárások:

-min. 5 év szakmai tapasztalat

-tárgyalóképes angol nyelvtudás

- Főiskolai végzettség

Amit kínálunk:

- Tervezhető lépcsős karrierprogram

- Attraktív bónuszrendszer

- Bejárási támogatás (100%)

- Teljes körű élet- és balesetbiztosítás (családtagokra is kibővíthető)

- Széleskörű cafetéria csomag

- Étkezési hozzájárulás

- Kedvezményes sportolási lehetőségek

- Ingyenes egészségügyi szűrések

- Családtagok számára is igénybe vehető flottás mobiltelefon csomag

- Abroncsvásárlási kedvezmény

- Folyamatos belső és külső képzések

- Családi rendezvények, céges kirándulások, egészségügyi szűrések