Specjalista ds. BHP

OPIS STANOWISKA

JobReq ID:  52621
Model pracy:  Stacjonarna
Rodzaj umowy:  Czas określony
Wymiar godzin:  W pełnym wymiarze
Lokalizacja:

Stargard, PL

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów

 na stanowisko:

GŁÓWNE ZADANIA:

  •  Analiza stanowisk pracy pod kątem wymagań ergonomii,
  • ocena zagrożeń na stanowiskach pracy, udział w planowaniu ich eliminacji lub redukcji,
  • wsparcie merytoryczne w stosowaniu korporacyjnych narzędzi mających na celu zapobieganie wypadkom.
  • współpraca z korporacyjnym Działem BHP i wykonywanie zadań wynikających z korporacyjnych wymagań BHP.
  • udział w opracowywaniu metod propagowania zasad bezpieczeństwa, wzmacniania świadomości i kultury w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ergonomii.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • minimum 5 lat doświadczenie w pracy na pokrewnym stanowisku
  • dobra znajomość języka angielskiego, zarówno w mowie jak i piśmie, umożliwiająca swobodną komunikację w środowisku międzynarodowym,
  • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy w zespole i wysokie zdolności komunikacyjne,
  • praktyczna znajomość pakietu Office,

 OFERUJEMY:

  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie o międzynarodowym zasięgu, nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • ubezpieczenie na życie (PZU),
  • pracowniczy program emerytalny (PPE),
  • Program Wsparcia Pracowników (doradztwo w obszarze prawnym, psychologicznym, rozwoju),
  • pakiet Medicover,
  • bony świąteczne 2 razy w roku,
  • pakiet Multisport / OK System,
  • opony na preferencyjnych warunkach,
  • kantyna pracownicza,
  • dofinansowanie dojazdów do pracy, nawet do 350 zł brutto miesięcznie,
  • raz w roku podwyżka uzależniona od osiągnięć w pracy,
  • premie półroczne uzależnione od wyników w pracy.

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU! CZEKA NA CIEBIE WSPANIAŁE MIEJSCE PRACY!

WIĘCEJ INFORMACJI

Wszystkie aplikacje zostaną rozpatrzone. Nasz zespół rekrutacyjny skontaktuje się z wybranymi kandydatami, których chcielibyśmy zaprosić do kolejnego etapu rekrutacji.

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

ZASTRZEŻENIE

Różnorodność i integracja stanowią centralny element wartości Bridgestone EMEA na najwyższym poziomie. Kluczowe jest, aby nasi ludzie wykazywali pasję w dążeniu do doskonałości w celu poprawy społeczeństwa związanego ze światem, w którym żyjemy. Nasze zaangażowanie na rzecz różnorodności jest związane z misją założycieli firmy „Serving Society with Superior Quality” (Służenie społeczeństwu z najwyższą jakością), która jest niezbędna w kształtowaniu i tworzeniu organizacji służącej wszystkim ludziom z szacunkiem i związanej z naszą działalnością. Zdajemy sobie sprawę, że każdy jest inny i że pozyskanie, rozwój i zatrzymanie naszych pracowników stworzy zrównoważone środowisko pracy, które jest niezbędne dla naszego sukcesu. Oznacza to, że wszyscy kandydaci do pracy i członkowie personelu będą traktowani jednakowo i że nie będziemy dyskryminować w szczególności ze względu na płeć, stan cywilny, rasę, pochodzenie etniczne, kolor skóry, narodowość, pochodzenie narodowe, niepełnosprawność, orientację seksualną, religię lub wiek.