Loading...

Maintenance Lead FI

Date: 12-Nov-2021

Location: TATABANYA, Hungary

Company: Bridgestone Europe NV/SA

Maintenance Lead / Karbantartás felelős

Feladatok:

  • A Maintenance Lead /Karbantartás felelős a Preventive Maintenance folyamatok tulajdonosa a cellában. A cella egy 5-6 gépből álló gépcsoport, a cellacsapat autonóm munkacsoport (kb. 30 fő)

  •  Az ő feladatkörébe tartozik a karbantartással és üzemzavarokkal kapcsolatos veszteségek csökkentése, megfelelő költségszint mellett.

  • A Karbantartás felelős feladata a cella csapattagok fejlesztése, tudásszintjének növelése a  vállalat céljainak elérése érdekében.

  • Aktívan rész vesz a napi  megbeszéléseken, a napi terv megvalósításában beleértve az elmúlt 24 óra riportálását:

  • Átnézi és priorizálja az elmúlt 24 óra jelzéseit

  • Irányítja a karbantartási munkák tervezését a következő hétre a Heti tervezési megbeszélésen

  • Irányítja a következő hónap karbantartási munkáinak tervezését az éves karbantartási ütemezésnek megfelelően és a korábban azonosított beavatkozási munkákkal összhangban a havi megbeszélésen

  • Biztosítja a “Karbantartási műszaki dokumentáció” revízióját és frissítését szükség esetén

  • Éves karbantartási tervet készít

  • Támogatja a 90 napos veszteség csökkentési terv készítését és megvalósítását

  • Eredményeket ér el a nem tervezett és tervezett gépállásokkal kapcsolatban

Elvárások:

  • Egyetemi végzettség (Gépészmérnök, villamosmérnök)

  • 1-3 év termelésben szerzett releváns tapasztalat (karbantartó mérnök, gyártástámogató mérnök)

  • Kommunikáció képes angol nyelvtudás

  • Jó szervezési , problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:

  • Rugalmas munkaidő

  • Bejárási támogatás 100%-ban

  • Cafeteria

  • Attraktív bónusz rendszer

  • Évente több alkalommal ingyenes egészségügyi szűrések