Betöltés...
Állásajánlat megosztása

Létesítményüzemeltetési villamosmérnök

Dátum: 2020.02.20.

Hely: TATABÁNYA, Hungary

Vállalat: Bridgestone Europe NV/SA

A Bridgestone Corporation a világ legnagyobb gumiabroncsgyártó cége, mely több mint 150 országban értékesíti termékeit mintegy 140 000 főt foglalkoztatva.

Magyarországon a Bridgestone Tatabánya Termelő Kft. 2008-ban kezdte meg tevékenységét, ultra nagy teljesítményű személygépkocsi gumiabroncsok gyártásával.

Tatabányai gyárunk bővítése céljából keresünk munkatársat a következő pozicióba:

Feladatok:

• A létesítményüzemeltetési osztály munkájának szervezése, koordinálása, felügyelete
és szakmai támogatása
• Karbantartási tevékenységek, hatósági vizsgálatok ütemezése, lebonyolítása és
hatékonyságának kiértékelése
• A létesítményüzemeltetési terület üzembiztonságának szavatolása, esetleges
üzemzavarok mihamarabbi felszámolása, jelentés készítése a vezetőség felé
• Az üzem villamos rendszerének (0.4kV,20kV) állagmegóvása érdekében tett
intézkedések, karbantartások koordinálása
• Kontrol a területéhez tartozó kiemelt mutatószámok fölött, kritikus pontok
meghatározása és javító intézkedések tervezése valamint azok kivitelezése
• Éves költségkeret tervezés, tartalék alkatrész menedzsment támogatása
• Szükséges heti/havi riportok elkészítése
• A csapattagok személyzeti, balesetvédelmi, fegyelmi ügyeinek első szintű megoldása,
jelentéstétel a vezető felé
• Folyamatos és szoros együttműködés a Műszaki Mérnökség, az Operatív karbantartás,
Megelőző karbantartás és vállalat többi osztályával.
• Együttműködés új beruházások, fejlesztések kivitelezésében, azok Önálló
irányításában

Elvárások:

• Épületautomatizálási és/vagy erősáramú villamos mérnöki végzettség
• Létesítmény fenntartásban, épületvillamossági üzemeltetésben eltöltött minimum 3
éves szakmai tapasztalat
• Villamos alállomás kezelői képesítés (20kV kezelői)
• Kiváló koordinációs, stressz tűrő, problémamegoldó képesség, proaktivitás
• Alapvető számítógép hálózati ismeretek
• Villamos rajzolvasási ismeretek
• Haladó számítógépes ismeret (Ms Office, Internet)
• Kommunikációs készség magyarul és angolul (szóban és írásban)

Előny:

• Vezérléstechnikai ismeretek (SCADA és PLC rendszerek ismerete)
• Multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat
• Vezetői pozícióban eltöltött min. 5 éves tapasztalat
• Allen bradley plc programozási ismeretek

Amit kínálunk:

  • Attraktív bónuszrendszer
  • Bejárási támogatás (100%)
  • Teljes körű élet- és balesetbiztosítás, illetve egészségbiztosítás
  • Széleskörű cafetéria csomag
  • Étkezési hozzájárulás
  • Kedvezményes sportolási lehetőségek
  • Ingyenes egészségügyi szűrések
  • Családtagok számára is igénybe vehető flottás mobiltelefon csomag
  • Abroncsvásárlási kedvezmény
  • Folyamatos belső és külső képzések
  • Családi rendezvények, céges események