EHS Engineer

Date:  17-May-2022
Location:

TATABANYA, Hungary

Type of work:

Feladatok:

  • Munkavédelmi szaktevékenységek végzése
  • Az üzem összes biztonsági folyamatainak ellenőrzése és kezelése, minden biztonsági eljárás előkészítése és naprakészen tartása- a saját területén
  • Hivatalos riportok, bevallások készítése a kapcsolódó hatóságok felé.
  • A vegyianyag kezelés és engedélyeztetés, jóváhagyása, a kapcsolódó dokumentációk napra készen tartása
  • ISO 45001 rendszer kezelése (akkreditációs auditok és adminisztrációs feladatok).
  • Jogszabályi megfelelés biztosítása
  • Munka-, és tűzvédelmi oktatások lebonyolítása.
  • Munkavédelmi szemlék, belső auditok lebonyolítása.
  • Corporate szabályozások adaptálása
  • Egyéb a jogszabályokból adódó munkavédelmi feladatok ellátása.

Elvárások:

  • Munkavédelmi szakmérnök végzettség
  • 2-3 év hasonló munkakörben, gyártócégnél szerzett tapasztalat
  • Aktív, középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • Magabiztos MS Office ismeretek (Excel,Word, Power Point),
  • Határozott kiállás,
  • Jó kommunikációs készség,
  • Önálló munkavégzés,
  • Terhelhetőség,
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Rugalmasság

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Élet-, baleset- és egészségbiztosítás minden munkavállalónkra