Betöltés...
Állásajánlat megosztása

Termelési asszisztens

Dátum: 2021.05.12.

Hely: TATABÁNYA, Hungary

Vállalat: Bridgestone Europe NV/SA

A pozíció célja:

a termelési részleg működtetéséhez szükséges dokumentációk, kimutatások, jelentések elkészítése a törvények, a szervezeti szabályok és irányelvek betartásával, valamint segítségnyújtás a dolgozóknak, műszakvezetőknek, a termelésvezetőnek és a társosztályoknak.

Főbb feladatok:

- anyagok, eszközök rendelése, készletfigyelés; leltárak készítése

- kimutatások, riportok készítése

- kapcsolattartás  a társ osztályokkal

- termelési adminisztráció, adatbevitelezés, dokumentumok kezelése

- osztályon belüli események, meetingek, oktatások szervezése, dokumentálása

- egyéb rendszerek kezelése

Elvárások:

- Középfokú végzettség

- Kommunikáció képes angol nyelvtudás

- MS Excel és Word és Outlook felhasználói szintű ismeretek

- Rugalmasság, jó problémamegoldó készség

- Kiváló kommunikációs és priorizációs készség