Betöltés...
Állásajánlat megosztása

Maintenance lead A3 Cutt.

Dátum: 2021.06.05.

Hely: TATABANYA, Magyarország

Vállalat: Bridgestone Europe NV/SA

Bridgestone Europe (BSEU) is a key regional subsidiary of Tokyo-based Bridgestone Corporation, the world’s largest manufacturer of tyres and other rubber products. Bridgestone Corporation and its subsidiaries employ over 140.000 people around the world, operate 178 plants in 25 nations and sell products in more than 150 countries. One in five vehicles in the world drives on the company’s tyres. "Serving Society with Superior Quality” has been our mission since Shojiro Ishibashi founded Bridgestone in 1931.This is the standard header for Bridgestone......

Maintenance Lead/Karbantartás felelős

Feladatok:

  • A Maintenance Lead /Karbantartás felelős a Preventive Maintenance folyamatok tulajdonosa a cellában. A cella egy 5-6 gépből álló gépcsoport, a cellacsapat autonóm munkacsoport (kb. 30 fő)
  •  Az ő feladatkörébe tartozik a karbantartással és üzemzavarokkal kapcsolatos veszteségek csökkentése, megfelelő költségszint mellett.
  • A Karbantartás felelős feladata a cella csapattagok fejlesztése, tudásszintjének növelése a  vállalat céljainak elérése érdekében.
  • Aktívan rész vesz a napi  megbeszéléseken, a napi terv megvalósításában beleértve az elmúlt 24 óra riportálását:
  • Átnézi és priorizálja az elmúlt 24 óra jelzéseit
  • Irányítja a karbantartási munkák tervezését a következő hétre a Heti tervezési megbeszélésen
  • Irányítja a következő hónap karbantartási munkáinak tervezését az éves karbantartási ütemezésnek megfelelően és a korábban azonosított beavatkozási munkákkal összhangban a havi megbeszélésen
  • Biztosítja a “Karbantartási műszaki dokumentáció” revízióját és frissítését szükség esetén
  • Éves karbantartási tervet készít
  • Támogatja a 90 napos veszteség csökkentési terv készítését és megvalósítását
  • Eredményeket ér el a nem tervezett és tervezett gépállásokkal kapcsolatban

Elvárások:

  • Egyetemi végzettség (Gépészmérnök, villamosmérnök)
  • 1-3 év termelésben szerzett releváns tapasztalat (karbantartó mérnök, gyártástámogató mérnök)
  • Kommunikáció képes angol nyelvtudás
  • Jó szervezési , problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:

  • Rugalmas munkaidő
  • Bejárási támogatás 100%-ban
  • Cafeteria
  • Attraktív bónusz rendszer
  • Évente több alkalommal ingyenes egészségügyi szűrések

Our founder’s original vision and philosophy drives us to make life safer and more fulfilling for people everywhere. That means pursuing the highest quality in products, in service, in technology and in all our corporate activities.
This philosophy is embedded in the way we work. We call it "The Bridgestone Essence" and it embodies the spirit that we all share and our desire to build a better Bridgestone for our customers, shareholders, business partners and, of course, our employees.This is the standard footer for Bridgestone.