Betöltés...
Állásajánlat megosztása

Karbantartás felelős, FI, vizu és rework

Dátum: 2020.10.28.

Hely: TATABÁNYA, Hungary

Vállalat: Bridgestone Europe NV/SA

Karbantartás felelős

FI területen ( vizu és rework cellák)

Feladatok:

  •  A Karbantartás felelős a PM folyamatok tulajdonosa a cellában.
  •  Az ő feladatkörébe tartozik a karbantartással és üzemzavarokkal kapcsolatos veszteségek csökkentése, megfelelő költségszint mellett.
  • A Maintenance Lead feladata a cella csapattagok fejlesztése, tudásszintjének növelése a CBN céljainak elérése érdekében.

Karrier fejlődési lehetőség:

  • a Karbatartás felelős karrierjének további állomása Maintenance Team Leader vagy hasonló munkakör

Munkarend

  • normál nappalos munkarend
  • potenciálisan rendelkezésre állás telefonon munkaidőn kívül az üzletmenetnek megfelelően
  • teljes munkaidős munkakör

Felelősségek

Aktívan rész vesz a napi DDS megbeszéléseken, a napi terv megvalósításában beleértve az elmúlt 24 óra riportálását:

  • MP&S folyamat indikátorai (pl. elvégzett PM-ek száma, létrehozott, módosított PM-ek száma)
  • Üzemzavarok száma, megvalósított PM-ek információi, karbantartási beavatkozások információi

MP&S: Maintenance Plan & Schedule Work

  • A MP&S DMS tulajdonosa
  • Átnézi és priorizálja az elmúlt 24 óra jelzéseit
  • A DDS-en információt ad a következő 24 óra PM-eiről és javaslatot tesz PM feladatok elvégzéséről tervezett állások idején, ha lehetőség adódik
  • Irányítja a karbantartási munkák tervezését a következő hétre a Heti tervezési megbeszélésen
  • Irányítja a következő hónap karbantartási munkáinak tervezését az éves karbantartási ütemezésnek megfelelően és a korábban azonosított beavatkozási munkákkal összhangban a havi megbeszélésen
  • Biztosítja a “Karbantartási műszaki dokumentáció” revízióját és frissítését szükség esetén
  • Éves karbantartási tervet készít

Fejlesztési terveket készít

  • Támogatja a 90 napos veszteség csökkentési terv készítését és megvalósítását
  • A Breakdown Elimination DMS tulajdonosa
  • Eredményeket ér el a nem tervezett és tervezett gépállásokkal kapcsolatban

Elvárások:

 IT készségek

  • MS Word/Excel felhasználói ismeret

Karbantartási készségek

  • Magas szintű műszaki tudás a cella gépeivel, berendezéseivel kapcsolatban, a műszaki tudást oktatja a cella csapattagjai számára
  • Magas szintű elméleti és gyakorlati tudás a műszaki folyamatokkal kapcsolatban
  • Erős műszaki jártasság

Kommunikáció

  • Hatékony kommunikáció
  • Coacholási és oktatási készség
  • Erős szóbeli és írásos kommunikáció
  • Csapattagokkal való együttműködési készség

Egyéb

  • Probléma magoldási készség
  • Nyitottság a változásokra
  • Alapszintű informatikai ismeretek
  • Középfokú MS Excel ismeret előny, de nem kötelező
  • Készség az egyszerre felmerülő problémák priorizálására
  • Magas szintű felelősségvállalás és elszámoltathatóság az eredményekkel kapcsolatban
  • Alkalmasság a személyes képességek fejlesztésére

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Élet-, baleset- és egészségbiztosítás minden munkavállalónkra