Ładowanie...

Stażysta w zespole Wprowadzania Danych oraz Utrzymania Systemów, Bridgestone SSC

Data: 2021-11-09

Lokalizacja: POZNAN, Polska

Firma: Bridgestone Europe NV/SA

Opis stanowiska

  • Rodzaj umowy: Staż 12 miesięcy
  • W pełnym wymiarze godzin
  • Lokalizacja: Poznań

Firma:

Bridgestone w Europie, Rosji, na Bliskim Wschodzie w Indiach i Afryce (BSEMIA), z siedzibą w Zaventem (Belgia), jest spółką zależną Bridgestone Corporation, światowego lidera zapewniającego zrównoważoną mobilność i zaawansowane rozwiązania.

Oprócz naszych produktów z zakresu opon klasy premium, oferujemy rosnącą gamę rozwiązań zorientowanych na opony oraz rozwiązań mobilnych. Razem z naszymi partnerami i kierując się hasłem „Służenie społeczeństwu z najwyższą jakością” („Serving Society with Superior Quality”), które było naszą misją od momentu założenia firmy Bridgestone przez Shojiro Ishibashiego w 1931 roku, pracujemy nad przyspieszeniem wdrażania innowacji i rozwiązań w zakresie zrównoważonej mobilności. Dzięki innowacyjnej technologii dążymy ku budowaniu łatwiejszej, bezpieczniejszej, płynniejszej i bezproblemowej mobilności naszego społeczeństwa i klientów, usprawniając sposób przemieszczania się, życia, pracy i zabawy.

Bridgestone korzysta też z rozbudowanej sieci sprzedaży detalicznej w całym regionie – nasza obecność w regionie EMIA jest największa w branży oponiarskiej. Za pośrednictwem 17 partnerów detalicznych posiadamy około 3500 punktów sprzedaży w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce oraz około 2500 punktów sprzedaży w naszej sieci partnerskiej w Indiach. Ta sieć oferuje szereg usług, koncepcji i rozwiązań w zakresie mobilności.

W Bridgestone jesteśmy dumni z silnych relacji, jakie utrzymujemy z kierowcami, a jednym z głównych powodów, dla których tak się dzieje, jest rozbudowana sieć sprzedaży detalicznej.

Bridgestone EMIA

Zgodnie z „Bridgestone Essence”, nasze środowisko pracy budujemy na uczciwości i pracy zespołowej, gdzie wszyscy mogą uczyć się od siebie nawzajem i wnosić własny wkład w osiąganie przyszłych celów.

Szukamy osób, które potrafią podjąć wyzwanie, wyzwolić swój twórczy potencjał i wnieść wkład w sukces firmy, wykazując się odpowiedzialnością, odwagą i elastycznością. Chcemy, aby nasi pracownicy rozwijali swoje umiejętności, poszerzali wiedzę i byli dumni ze swojej pracy.

Cel

Poszukujemy osoby na stanowisko stażysty w zespole Wprowadzania Danych oraz Utrzymania Systemów, bezpośrednio podlegającej Kierownikowi działu Zobowiązań. Jest to rola lokalna z siedzibą w Poznaniu.

Zakres obowiązków:

  • Wspieranie zespołu w codziennym procesowaniu dokumentów zgodnie z procedurami i w określonych terminach
  • Wprowadzanie dokumentów księgowych do systemu
  • Archiwizacja dokumentów

Wymagania:

  • Status studenta (preferowane kierunki ekonomiczne)
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomości środowiska MS Office, szczególnie MS Excel
  • Samodzielność w realizacji powierzonych zadań
  • Umiejętność współpracy w zespole
  • Zorientowanie na klienta
  • Dokładność i dbałość o szczegóły
  • Dyspozycyjność – co najmniej 35 godzin w tygodniu

Dlaczego warto się aplikować?

  • Zależy nam na naszych pracownikach i chcemy dać im możliwość rozwoju.
  • Będąc firmą globalną, Bridgestone przenosi karierę na wyższy poziom, oferując możliwość pracy w międzynarodowym środowisku.
  • Nasz pracownik będzie mieć możliwość pracy przy wiodących technologiach.
  • Pomagamy pokierować karierą zawodową w oparciu o informacje zwrotne, na podstawie których pracownik jest doceniany i otrzymuje pomoc w rozwoju.

Jeśli możesz wykazać się umiejętnościami, których szukamy, i chcesz coś zmienić w pionierskiej firmie zajmującej się kształtowaniem zrównoważonej przyszłości rzeczywistych rozwiązań w zakresie mobilności, dołącz do nas w Bridgestone!

Następne kroki w procesie: Wszystkie aplikacje zostaną rozpatrzone. Nasz zespół HR skontaktuje się z tymi kandydatami, których chcielibyśmy zaprosić do kolejnego etapu rekrutacji.

Nie wahaj się i aplikuj pod adresem https://careers.bridgestone-emea.com/

Czekamy na Twoją wiadomość!

Więcej o naszej Grupie i powodach, dla których warto do nas dołączyć można znaleźć na stronie

Śledź nas na mediach społecznościowych:

Zastrzeżenie

Różnorodność i integracja stanowią centralny element wartości Bridgestone EMIA na najwyższym poziomie. Kluczowe jest, aby nasi ludzie wykazywali pasję w dążeniu do doskonałości w celu poprawy społeczeństwa związanego ze światem, w którym żyjemy. Nasze zaangażowanie na rzecz różnorodności jest związane z misją założycieli firmy „Serving Society with Superior Quality” (Służenie społeczeństwu z najwyższą jakością), która jest niezbędna w kształtowaniu i tworzeniu organizacji służącej wszystkim ludziom z szacunkiem i związanej z naszą działalnością. Zdajemy sobie sprawę, że każdy jest inny i że pozyskanie, rozwój i zatrzymanie naszych pracowników stworzy zrównoważone środowisko pracy, które jest niezbędne dla naszego sukcesu. Oznacza to, że wszyscy kandydaci do pracy i członkowie personelu będą traktowani jednakowo i że nie będziemy dyskryminować w szczególności ze względu na płeć, stan cywilny, rasę, pochodzenie etniczne, kolor skóry, narodowość, pochodzenie narodowe, niepełnosprawność, orientację seksualną, religię lub wiek.